Take a fresh look at your lifestyle.

Delta Hava Yolları Garip Uçuş İçi Peçetelerini Toplattırma Kararı Aldı

0 381

Delta Air Lines, havadaki romantizmi arttırma girişimlerinden sonra peçeteleri uçuşlarından çekiyor.

Delta Air Lines ve Coca Cola, yolcuların telefon numaralarını “uçak aşklarına” vermeyi teşvik eden “tüyler ürpertici” peçeteler için özür diledi.

Peçete üzerindeki küçük baskıda “Biraz eski günlerdeki gibi ol. Numaranızı yazın ve uçak aşkınıza verin. Asla bilemezsin… ”yazan peçeteleri uçuş içinde dağıttı.

Görünüşe göre Delta’nın yolcularını flört etme konusundaki cesaretlendirmesi o kadar iyi gitmedi, birçok yolcu sosyal medyadaki pazarlama ekibini eleştirdi.

“Hey @Delta and @CocaCola These napkins are creepy AF. Pretty sure no one appreciated unsolicited phone numbers in the ‘good old days’ and they sure as heck don’t want the number of someone who has been gawking at them on a plane for hours today. Not a good look,”

“Napkins received from @Delta on Wednesday flight seem unintentionally creepy, especially after reading the smaller print. Swing and a miss, @DietCoke,”

Açıklamada havayolu şirketi, rahatsız edici peçeteleri uçuştan çıkarmaya başladığını söyledi.

Coca Cola ise şöyle bir açıklama yaptı: “Rahatsız ettiğimiz herkesten içtenlikle özür dileriz. Geçtiğimiz ay peçetelerin uçuş içlerinden çıkartmak için Delta’daki ortaklarımızla çalışıyoruz ve peçeteleri diğer tasarımlarla değiştiriyoruz. ”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.